هجدهمین کنفرانس مهندسی پزشکی ایران برگزار شد

کنفرانس مهندسی پزشکی ایران همه ساله با هدف بررسی آخرین یافته های محققان حوزه مهندسی پزشکی کشور برگزار می شود .هجدهمین کنفرانس و اولین نمایشگاه  مهندسی پزشکی ایران با همکاری انجمن مهندس پزشکی ایران و دانشگاه تربیت مدرس در ساعت 8:30 روز 23 آذر ماه سال جاری در محل سالن اجتماعات شهید مطهری دانشگاه تربیت مدرس شروع به کار نمود .
در ابتدای مراسم افتتاحیه این کنفرانس دکتر محسن پارسا مقدم رئیس دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تربیت مدرس ضمن عرض خیر مقدم حضور شرکت کنندگان کنفرانس پیامی در خصوص سخنان دکتر رنجبر رئیس دانشگاه تربیت مدرس اظهار داشتند و در ادامه مراسم جناب آقای دکتر شرافت متنی شامل پیام دکتر فویت رییس فدراسیون جهانی مهندسی پزشکی را بیان نمودند . در خاتمه دکتر استکی به عنوان سخنران کلیدی به سخنرانی در خصوص علوم اعصاب پرداختند . پس از این مراسم , ارائه دهندگان مقالات در بخش های مختلف کنفرانس به ارائه مقالات خود پرداختند , لازم به ذکر است که در این کنفرانس مجموعاً 115 مقاله در 24 بخش فرعی و در 4 گرایش مهندسی پزشکی ارائه می شود .
در روز نخست این کنفرانس مقالاتی در  بخشهای ذیل ارائه شدند :

Signal Processing
Biomechanics
Image Processing and Diagnosis
Modelling
Ultrasound and EIT
Neural Network
Clinical Treatment and Diagnosis
Tissue Engineering

تهیه شده توسط مهندس زینب شنکاییپر بیننده ترین اخبار

  1. روز
  2. هفته
  3. ماه

تبلیغ پاپ آپ

©2020 شرط مهم سلامت یک جامعه توانمندی مردم در جستجو، دریافت و به کار گیری اطلاعات سلامت است، مجله پزشکی مادر، شریک سلامت جامعه ایرانی است.